UNBEARABLE FOUR

30. 1. 2018
UNBEARABLE FOUR

Ten, kdo vymyslel pojem „terrible two“, zřejmě ještě neměl tu čest se čtyřletou holčičkou. Aneb u nás teď frčí pojem „unbearable four“…

Ráno záleží, jakou nohou vstaneme. Od toho se odvíjí průběh celýho dne.

Tepláky (mám jich plnou skříň) do školky nenosíme. Nosíme zásadně šatičky (např. růžové, tylové, Elsové atd.) a „balolínky“, a to i když je venku minus 5 nebo když jdeme na hokejový trénink.

Během snídaně nebo čištění zubů se na ni nesmíme dívat, něco jí říkat nebo nedejbože si vedle ní sedat.

Culíčky nebo copánky češem i 3x než je učešeme správně. Hlavně když spěcháme do školy/školky, tak je to moc fajn. Culík nesmí být „padací a nesmíme na něj samozřejmě dávat čepici. Ani když je výjimečně minus 10 a my jdeme se školkou na plavčo.

Když dostaneme od Ježíška spoustu nových šatiček a sukýnek, tak si to rozmyslíme a začneme nosit ty tepláky…

Nové ponožky od maminky nenosíme, jsou na nich sice růžové hvězdičky, ale ponožky jsou černé a to je špatně.

Fialová kanýrková sukýnka je taky špatně, protože jsou na ní černé puntíky.

Kalhotky si měníme v průměru 5x denně „potože sem si do nich pedla“ … ve světle toho, že pyžamo musíme mít denně čisté a že syn si 3x denně mění trenky, protože si ho neumí pořádně oklepat a „protože jsem si do nich nacvrnkal“, se pračka stává mou nejlepší kámoškou EVER.

Táta nám nesmí dávat pusu, nebo (ó hrůzo!!!) si vedle nás lehat a uspávat nás.

Koukáme na pohádky, teď zrovna tak 5x denně „Dákula“ (Hotel Transylvania). Už to nikoho neba, ale to nás netankuje … jiná pohádka nepřichází v úvahu.

Rohlík musí být rozkrojený podélně, a to přesně uprostřed rohlíku. Když je horní část v nepoměru k té spodní, tak to jíst nebudeme.

Peřina musí být narovnaná, jakmile ji někde nakrčíme, tak v ní prostě nebudeme spát.

Do otevřeného „jobutku“ (jogurtu) nám nikdo nesmí píchnout lžičku – to je zničený a jíst to nebudem.

A když se mámě podaří v sobotu v 7 ráno vstát a vypakovat obě děti na zimák na trénink tak, aby byly v 8 v šatně zimáku, kterej je na druhým konci Prahy, tak si to rozmyslíme a na ten led prostě nevlezem!

Pevné nervy všem rodičům čtyřletých holčiček!